Dětské příkrmy » Hipp

Hipp bio kaše na dobrou noc s dětskými keksy 500g

Hipp bio kaše na dobrou noc s dětskými keksy 500g

Hipp bio kaše na dobrou noc s dětskými keksy 500g

Hmotnost: 500g

Maximální objednávka: neomezeně

Popularita Popularita
Výrobce Hipp
Dostupnost Na objednávku
Záruka 0
Kód položky
Cena bez DPH 106,61 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 129,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Pokud máte doma malého "hladovce", zkuste jako jedno z hlavních jídel podávat kaši s označením Na dobrou noc. Tyto kaše dokáží dítě velmi rychle zasytit a to pak vydrží déle a spokojeně spát.

Složení: ve 100?g prášku: pokračovací mléčná kojenecká výživa* 34 % (částečně demineralizovaná sušená syrovátka*, jedlé rostlinné oleje*, rýžová mouka*, sušené odstředěné mléko*, vitamin C, fumarát železnatý, síran zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B1, vitamin A, vitamin B2, vitamin B6, jodičnan draselný, kyselina listová, síran měďnatý, síran manganatý, vitamin K, selenát sodný, vitamin D, biotin), částečně demineralizovaná sušená syrovátka*, krupice z tvrdé pšenice*, keksy* 11 % (pšeničná mouka*, máslo*, pšeničný škrob*, sušené plnotučné mléko*), sušené odstředěné mléko*, celozrnné obilné vločky* 10 % (ovesné*, pšeničné*, špaldové*), uhličitan vápenatý, extrakt bourbonské vanilky, vitamin B1, vitamin A, vitamin D. * z ekologického zemědělství - ekologická produkce EU/mimo EU.
Nutriční hodnoty ve 100?g prášku: energie 1828?kJ (434?KCal); bílkoviny 14,7?g; sacharidy 63,6?g; tuky 13,0?g; vláknina 2,0?g; sodík 0,20?mg, vitamíny a minerální látky (viz etiketa).
Návod k přípravě:
Množství vody a kaše v prášku zvolte podle údajů uvedených v tabulce dávkování - tedy podle věku a potřeby dítěte.
Pro přípravu kaše převařte vždy čerstvou pitnou vodu a nechte ji zchladnout na teplotu cca 50 °C.
Odměřte požadované množství převařené pitné vody (podle tabulky Dávkování) a nalijte do hlubokého talíře. Přisypte požadované množství výrobku (podle tabulky Dávkování) a zamíchejte.
Nechte cca 1?minutu odstát, dokud kaše nezíská požadovanou konzistenci.
Před podáním dítěti ověřte teplotu.
Dávkování:
Každé dítě je jiné a tak muže být i počet porcí kaše na den rozdílný. Tabulka uvedená na etiketě výrobku Vám pomůže správně připravit různá množství mléčnoobilné kaše.
Kaši nikdy nevařte! Otevřené balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém, tmavém místě a spotřebujte do 4 týdnů!
Detailní informace:
Mléčnoobilná kaše dodá dítěti všechny potřebné vitamíny, minerální látky a vlákninu. Kaše obsahuje lepek a může obsahovat stopy vajec a ořechů. Omega-3 mastné kyseliny (označované také jako PUFA) chrání dětský organismus před nemocí a pomáhají budovat pevnou imunitu. Baleno v ochranné atmosféře.
Suroviny pocházející z ekologického zemědělství jsou pod kontrolou DE-ÖKO-001 / AT-BIO-301) a jsou zárukou HiPP BIO kvality.Bookmark and Share