Dětské příkrmy » Bebivita

Bebivita Folgemilch pokračovací kojenecká strava 3, 500g

Bebivita Folgemilch pokračovací kojenecká strava 3, 500g

Bebivita Folgemilch pokračovací kojenecká strava 3, 500g

Hmotnost: 500g

Maximální objednávka: neomezeně

Popularita Popularita
Výrobce Bebivita
Dostupnost Na objednávku
Záruka 0
Kód položky
Cena bez DPH 119,83 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 145,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Kojení je pro Vaše maličké to nejlepší . Pokud však nemůžete kojit, nebo kojíte-li pouze částečně, vyzkoušejte kojenecká mléka Bebivita. Mléka jsou svým složením přizpůsobena nejnovějším vědeckým poznatkům o výživě. Mají ale také výbornou chuť a rozpustnost, jsou lehce stravitelná. Obsahují optimální kombinaci vitaminů a minerálů.Již od ukončeného 10.měsíce můžete vyzkoušet pokračovací kojenecké mléko Bebivita 3 obsahuje všechny důležité výživné a doplňkové látky, potřebné pro starší kojence a jejich vývoj. Je obohacena několikrát nenasycenou mastnou kyselinu. Tutosi tělo nemůže samo vyrobit a jsou důležité pro mozek a nervové buňky. Dodává tělu potřebnou energii a vitalitu. Je vhodné také k přikrmování vedle kojení.Svou sytostí je vhodné pro použití ve dne i v noci. Lze jej bez obav použít v návaznosti z přechodu od kojení či jiné počáteční kojenecké výživy a také, pokud již dáváte první příkrmy. Při přípravě dodržujte přesně návod k použití a také hygienické pokyny. Na dávkování používejte přiloženou odměrku
Návod na přípravu:
1. Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca 50°C. Požadované množství vody odměříme podle tabulky.
2. Odměrku lehce naplníme výrobkem a opačnou stranou nože zarovnáme. Odměřené množství výrobku vložíme do suché láhve. Přidáme 2/3 převařené pitné vody, zchlazené na cca 50°C.
3. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
4. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme.
5. Zchladíme na teplotu, vhodnou k pití (cca 37°C). Teplotu prověříme. Je důležité dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.
Nesprávná příprava, skladování a zacházení s výrobkem,by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Výživu připravujte vždy před každým krmením čerstvou a hned krmte. Zbytky nikdy znovu nepoužívejte. Láhev i všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovejte v suchu a při teplotě do 25°C a spotřebujte do 14. dní po otevření. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření). Každé dítě je jiné a tak může i množství nápoje být velmi rozdílné. Uvedená množství a počet láhví jsou pouze doporučené normativní hodnoty. Vaše dítě nemusí láhev zcela vyprázdnit. Používejte přiloženou odměrku.

Složení: Odstředěné mléko,rostlinný olej, laktóza,glukóza - sirup,rýže - vločky,sojalethicin,Natriumcitrat,vitamin C, chlorid draselný, L-tryptofan, železo - laktát, hořčík - uhličitan, oxid zinečnatý, Niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, síran měďnatý, vitamín A, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin K, Natriumselenal, biotin, vitamin D, vitamin B12.
Tento výrobek je vyroben z pečlivě vybraných, velmi kvalitních surovin, podléhajících neustálé a přísné kontrole, intenzivní kontrole během výroby, všechny kontroly jsou prováděny velmi moderními metodami, dle velice přísné německé kontrole jakosti a norem.
Obsah balení 500gr.
Dovoz Německo.Bookmark and Share