Dětské příkrmy » Bebivita

Bebivita Folgemilch pokračovací kojenecká strava 2, 500g

Bebivita Folgemilch pokračovací kojenecká strava 2, 500g

Bebivita Folgemilch pokračovací kojenecká strava 2, 500g

Hmotnost: 500g

Maximální objednávka: neomezeně

Popularita Popularita
Výrobce Bebivita
Dostupnost Na objednávku
Záruka 0
Kód položky
Cena bez DPH 119,83 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 145,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Kojení je pro Vaše maličké to nejlepší . Pokud však nemůžete kojit, nebo kojíte-li pouze částečně, vyzkoušejte kojenecká mléka Bebivita. Mléka jsou svým složením přizpůsobena nejnovějším vědeckým poznatkům o výživě. Mají ale také výbornou chuť a rozpustnost, jsou lehce stravitelná. Obsahují optimální kombinaci vitaminů a minerálů.Již od ukončeného 6.měsíce ( po poradě s lékařem i od ukončeného 4.měsíce ) můžete vyzkoušet pokračovací kojenecké mléko Bebivita 2 obsahuje všechny důležité výživné a doplňkové látky, potřebné pro starší kojence a jejich vývoj. Je obohacena železem ( vhodné při dietě - VO ), které podporuje krvetvorbu, mléko obsahuje několikrát nenasycenou mastnou kyselinu. Tutosi tělo nemůže samo vyrobit a jsou důležité pro mozek a nervové buňky. je vhodné také k přikrmování vedle kojení.Svou sytostí je vhodné pro použití ve dne i v noci. Lze jej bez obav použít v návaznosti z přechodu od kojení či jiné počáteční kojenecké výživy a také, pokud již dáváte první příkrmy. Při přípravě dodržujte přesně návod k použití a také hygienické pokyny. Na dávkování používejte přiloženou odměrku.
Návod na přípravu:
1. Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca 50°C. Požadované množství vody odměříme podle tabulky.
2. Odměrku lehce naplníme výrobkem a opačnou stranou nože zarovnáme. Odměřené množství výrobku vložíme do suché láhve. Přidáme 2/3 převařené pitné vody, zchlazené na cca 50°C.
3. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
4. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme.
5. Zchladíme na teplotu, vhodnou k pití (cca 37°C).
Teplotu prověříme.
Je důležité dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nesprávná příprava, skladování a zacházení s výrobkem,by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Výživu připravujte vždy před každým krmením čerstvou a hned krmte. Zbytky nikdy znovu nepoužívejte. Láhev i všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovejte v suchu a při teplotě do 25°C a spotřebujte do 14. dní po otevření. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření). Každé dítě je jiné a tak může i množství nápoje být velmi rozdílné. Uvedená množství a počet láhví jsou pouze doporučené normativní hodnoty. Vaše dítě nemusí láhev zcela vyprázdnit. Používejte přiloženou odměrku.
Složení: Odstředěné mléko,sušená syrovátka částečně odmineralizovaná ,rostlinný olej, mléčný cukr,glukóza - sirup,sojalethicin, vápník - uhličitan, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, Natriumcitrat, Kaliumcitrat, vitamin C, fenylalanin, hořčík - uhličitan, tryptofan, železo-laktát, taurin, oxid zinečnatý, Niacin, kyselina pantotenová, vitamin E, síran měďnatý, vitamín A, vitamin B1, vitamin B6, zinek - sulfát, vitamin B2, jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, vitamin K, selenan sodný, biotin, vitamin D, vitamin B12.
Tento výrobek je vyroben z pečlivě vybraných, velmi kvalitních surovin, podléhajících neustálé a přísné kontrole, intenzivní kontrole během výroby, všechny kontroly jsou prováděny velmi moderními metodami, dle velice přísné německé kontrole jakosti a norem.Bookmark and Share