Dětské příkrmy » Bebivita

Bebivita Anfangsmilch počáteční kojenecká strava 1, 500g

Bebivita Anfangsmilch počáteční kojenecká strava 1, 500g

Bebivita Anfangsmilch počáteční kojenecká strava 1, 500g

Hmotnost: 500g

Maximální objednávka: neomezeně

Popularita Popularita
Výrobce Bebivita
Dostupnost Na objednávku
Záruka 0
Kód položky
Cena bez DPH 119,83 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 145,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Kojení je pro Vaše dětátko to nejlepší . Pokud ale nemůžete kojit, nebo kojíte-li pouze částečně, vyzkoušejte kojenecká mléka Bebivita. Mléka jsou svým složením přizpůsobena nejnovějším vědeckým poznatkům o výživě. Mají ale také výbornou chuť a rozpustnost, jsou lehce stravitelná.
Obsahují optimální kombinaci vitaminů a minerálů.Již od narození můžete vyzkoušet kojenecké mléko Bebivita 1. Obsahuje ze sacharidů pouze laktózu, stejně jako mateřské mléko. Bebivita 1 jako jediné obsahuje vysoce kvalitní bílkovinu, stejně jako mateřské mléko a je proto vhodný také k přikrmování vedle kojení.Svou sytostí je vhodné pro použití ve dne i v noci. Lze jej bez obav použít v návaznosti z přechodu od kojení či jiné počáteční kojenecké výživy.
Při přípravě dodržujte přesně návod k použití a také hygienické pokyny. Na dávkování používejte přiloženou odměrku.
Návod na přípravu:
1. Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca 50°C. Požadované množství vody odměříme podle tabulky.
2. Odměrku lehce naplníme výrobkem a opačnou stranou nože zarovnáme. Odměřené množství výrobku vložíme do suché láhve. Přidáme 2/3 převařené pitné vody, zchlazené na cca 50°C.
3. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
4. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme.
5. Zchladíme na teplotu, vhodnou k pití (cca 37°C). Teplotu prověříme.
Je důležité dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nesprávná příprava, skladování a zacházení s výrobkem,by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Výživu připravujte vždy před každým krmením čerstvou a hned krmte. Zbytky nikdy znovu nepoužívejte. Láhev i všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovejte v suchu a při teplotě do 25°C a spotřebujte do 14. dní po otevření. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření). Každé dítě je jiné a tak může i množství nápoje být velmi rozdílné. Uvedená množství a počet láhví jsou pouze doporučené normativní hodnoty. Vaše dítě nemusí láhev zcela vyprázdnit. Používejte přiloženou odměrku.
Složení: Odstředěné mléko,sušená syrovátka částečně odmineralizovaná ,rostlinný olej, kukuřičný škrob, vápník - chlorid, vitamin C, hydroxid vápenatý, laktát železa, Taurin, zinek - sulfát, Niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, síran měďnatý, Vitamín A, jodičnan draselný, vitamin B6, vitamin B1, síran manganatý, Kyselina listová, vitamin K, seleničitanu sodný, biotin, vitamin D. Tento výrobek je vyroben z pečlivě vybraných, velmi kvalitních surovin, podléhajících neustálé a přísné kontrole, intenzivní kontrole během výroby, všechny kontroly jsou prováděny velmi moderními metodami, dle velice přísné německé kontrole jakosti a norem

Dovoz Německo.Bookmark and Share